[ Aldo ]

Firma ALDO specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obuwia oraz akcesoriów. Filozofia marki opiera się na podstawowych wartościach: miłości, uczciwości i szacunku. ALDO posiada ponad 1000 sklepów na całym świecie. Od lat obecne jest w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, a także w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz Australii, Afryce, Azji. Pierwszy sklep ALDO w Polsce otwarto w sierpniu 2005 r. Obecnie, posiadając prawie 20 sklepów w całym kraju ALDO należy do najpopularniejszych marek obuwniczych i akcesoryjnych w Polsce. Zespół Margo zajmuje się obsługa kampanii reklamowych marki ALDO w Polsce. Obsługa kampanii Facebook-owych, stworzeniem i obsługą systemu email marketingu marki.

[ Bizuferia ]

Nasz klient jest ogólnokrajowym sprzedawcą biżuterii, a jego strona internetowa jest podstawowym sposobem zarówno na sprzedaż swoich towarów, jak i docieranie do klientów. Klient potrzebował wdrożenia spersonalizowanego modułu Shoplo do integracji poziomu napełnienia magazynu z systemem dostarczonym przez firmę zewnętrzną. Zapewniliśmy również kompleksową obsługę eCommerce i doradztwo w tym obszarze.

[ BoConcept ]

BoConcept jest siecią duńskich salonów oferujących wyposażenie wnętrz. Obecnie posiada 250 Sklepów w ponad 50 krajach. Już od ponad 1,5 roku odpowiadamy za kampanie reklamowe marki w systemie Google Adwords. Od września 2016 współpracujemy na stałe z Warszawskimi salonami marki na pozycjonowaniem marki w mobilnym systemie wyszukiwania Google.

[ Grupa Bukko ]

Z przyjemnością stworzyliśmy stronę internetową warszawskiej agencji strategicznej i contentowej - GRUPY BUKKO. Ponieważ nasz klient koncentruje się na nowoczesnych rozwiązaniach i wyrafinowanych strategiach, chcieliśmy połączyć ich wartości w projekt nowej witryny. Rezultatem tych starań jest w pełni zarządzalny za pomocą WordPress CMS, a jego projekt został wykonany zgodnie z zestawem reguł RWD.

[ Halfcut ]

Halfcut jest wypożyczalnią oświetlenia fotograficznego marki Profoto. Oferuje przełomowe rozwiązanie, Profoto B1 500 AirTTL Location Kit. Zestaw zaprojektowany z myślą, by można było zabrać go wszędzie tam, gdzie poniesie Was kreatywność. Czy to sesja ślubna, modowa czy sportów ekstremalnych, w jednym plecaku możesz zabrać ze sobą moc i jakość światła studyjnego, bez niepotrzebnych kabli i ciężkich akumulatorów. Nasza agencja zrealizowała kompleksowo serwis Internetowy oraz identyfikacje wizualną. Projekt w pełni responsywny

[ Daniel Jaroszek ]

Mieliśmy okazję zbudować stronę internetową fotografa i reżysera Daniela Jaroszka. Nasz zespół chętnie oderwał się od świata eCommerce i wskoczył w dziedzinę sztuk wizualnych. Pracując nad tym projektem, mieliśmy kilka celów do osiągnięcia. Po pierwsze, cała strona musiała być łatwo zarządzana w codziennym użytkowaniu. Po drugie, strona musiała mieć w pełni responsywny wygląd. I wreszcie cała jego zawartość musiała być szybka i szybka w użyciu dla odwiedzających.

[ Misbhv ]

MISBHV jedna z wiodących marek modowych w Polsce, skrupulatnie od lat realizuje swoje plany podboju światowego rynku mody. Wraz z rozwojem nowych rynków oraz osiągnięciem światowego zasięgu marka musiała dynamicznie rozwijać się także technicznie, za co właśnie byliśmy odpowiedzialni w pełni zajmując się obsługą informatyczną marki.

Aktualnie jesteśmy odpowiedzialni za:

- Nadzór oraz administrację systemu e-commerce marki opartego na silniku Magento
- Wsparcie techniczne firmy
- Administrowanie sieciami komputerwoymi marki
- E-mail marketing marki
- rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań
- doradztwo techniczne

[ Prodrift ]

Projekt czysto kreatywny wymagający niesamowitego wyczucia i znajomości specyfiki „branży”. Zostaliśmy zaproszenie do stworzenia pełnej identyfikacji teamu driftowego „PRODRIFT” wraz z stworzeniem zcustomizowanego oklejenia samochodów. W ramach projektu wykonaliśmy:- identyfikacje wizualną Teamu- zcustmoizowany projekt oklejenia samochodów

[ PROSTO ]

Od kwietnia 2018 zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną marek Prosto Wear, Prosto Klasyk oraz Prosto Label. W tej współpracy projektujemy między innymi materiały promocyjne, okładki płyt czy projekty na ubrania. Wcześniej mieliśmy okazję pracować czy produkcji sesji zdjęciowych dla Prosto Wear i Prosto Klasyk.

[ Saint Body ]

W grudniu 2020 rozpoczęliśmy współprace z modową marką Saint Body. Spotkaliśmy Saint Body w momencie w którym marka chciała wejść na wyższy poziom i zmienić swój główny kanał sprzedaży w bardziej unikatowy. Jesteśmy odpowiedzialni za obsługę techniczną oraz graficzną oraz zmiany warstwy wizualnej całego sklepu.
↓↓↓

[ Truth to materials ]

Branding stworzony przez Margo Agency dla Ttm. Truth to materials to agencja zajmująca się różnego rodzaju scenografią i produkcją indywidualnych serii mebli. Ich meble znajdują zastosowanie zarówno w domach, jak i w scenografii przygotowanej na potrzeby telewizji czy sesji zdjęciowych.

[ Visual ]

W wrześniu 2014 roku ruszył nowy Polski portal poświęcony modzie oraz pop kulturze Visual Magazine. Nasz zespół był odpowiedzialny za kompleksową realizację tego projektu. Stworzyliśmy rozwiązanie oparte na systemie zarządzania treścią Wordpress pozwalająca na wygodną i elastyczną prace redakcji. Od samego początku założeniem twórców był system dwujęzyczny który pozwoli dotrzeć im do odbiorców na całym świecie. W związku z oparciem portalu głównie na warstwie wizualnej nasz zespół miał wysoko postawioną poprzeczkę jeżeli chodzi o optymalizację działania serwisu oraz obsługi plików dostarczanych przez fotografów i grafików, które często miały być importowane przez nietechniczny zespół redaktorów.
↓↓↓

[ WHIRLA ]

WHIRLA to polski startup realizującu proces wyposażenia przestrzeni w systemy ładowania bezprzewodowego. Nasza agencja zdecydowała się wspomóc zespół firmy zarówno wiedzą techniczną jak i stworzeniem pełnej idetyfikacji i designu brandu.
↓↓↓

[ WYDAŁEM ]

Mieliśmy przyjemność stworzyć zarówno wartwę wizualną jak i technologiczną dla e-commerce nowego niezależnego wydawnictwa literackiego powstałego z inicjatywy Wojtka Sokoła w 2020 r. Efekt końcowy prawdopodobnie mówi sam za siebie.

[ Alter ]

[ Blackroll Polska ]

BLACKROLL® to uniwersalne produkty do rolowania ciała przeznaczone dla każdego bez względu na wiek i stopień aktywności sportowej. Stosując w formie automasażu i prostych ćwiczeń możesz poprawić postawę i elastyczność ciała, a także zwiększyć jego mobilność.

Zespół Margo odpowiedzialny był za opracowanie i wdrożenie nowej odsłony portalu blackroll.com.pl

[ Driveme Bikini ]

We had the pleasure to be part of the project and supported it from the IT side, to develop a new e-commerce system. We were responsible for create the visual layer of the store. The final result (created in cooperation with Bureau Internet, which provided graphic services) probably speaks for itself.

[ Fizjo4life ]

Fizjo4life sami mówią o sobie:"Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy wspólnie tworzą Studio skoncentrowane na zdrowym ciele i ruchu.Nasze różnorodne specjalizacje i zainteresowania zawodowe pozwalają na holistyczne podejście do każdego pacjenta. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie."

Tym razem my postanowiliśmyt zrobić coś dla nich, zajeliśmy się całkowitym odświeżeniem wyglądu strony internetowej studia fizjo4life. Bylismy w pełni odpowiedzialni za realizację graficzną i techniczną najświeższej wersji portalu opartego na popularnym CMS Wordpress.

Na codzień służymy fizjo4life naszą techniczną wiedzą i zdalnym wsparciem pracowników firmy.

[ Hertz Poland ]

Hertz jest liderem w branży wypożyczalni samochodowych, zapewniając komfortową podróż dla mieszkańców blisko 150 państw na całym świecie! W Polsce posiadają 30 punktów wynajmu i ponad 2 500 samochodów, które zapewniają wygodną podróż – kiedy i dokąd chcesz!

Wspólnie z firmą Emart Synergia byliśmy odpowiedzialni za kompleksową realizację techniczną nowego portalu firmy Hertz oferującego wynajem krótkoterminowy samochodu. Rozwiązanie zostało oprate na silniku Magento 1.9.

[ Lads ]

Warszawska firma zajmująca się profesjonalną fotografią oraz reklamą video. Jak sami mówią tworzą unikalny kontent dla swoich klientów. W pomoc LADS został zaprzęgnięty cały zespół Margo w celu zrealizowania kompleksowych usługi Idetyfikacji oraz realizacji technicznej strony.Długotrwały proces rozpoczęliśmy od pełnej identyfikacji wizualnej agencji LADS wykonaniem logotypu, brandbook-a oraz projektu wizytówek. Równolegle zespół Webowy pracował nad makietą serwisu który miał za zadanie połączenie szerokiego spectrum artystycznych projektów typowo modowych z pracami stricte komercyjnymi. W ramach współpracy opracowaliśmy również materiały reklamowe oraz materiały promocyjne agencji LADS.Ostatecznie serwis został oparty na zcustmoizowanym CMS-ie WordPress pozwalającym na łatwą administrację nie wymagająca technicznej wiedzy od końcowego użytkownika. Wdrożona strona jest w pełni responsywna.

[ MKTP ]

W lipcu 2019 rozpoczęliśmy współprace z modową marką MKTP. Spotkaliśmy MKTP w momencie w którym marka chciała wejść na wyższy poziom i zmienić swój główny kanał sprzedaży w bardziej unikatowy. Jesteśmy odpowiedzialni za obsługę techniczną oraz graficzną oraz zmiany warstwy wizualnej całego sklepu.

[ PROSTO.COM ]

Prosto, one of the leading fashion brands in Poland, for years now has meticulously implemented its plans to conquer the global fashion market. And when you win new markets and achieve worldwide reach, the scope of your problems change, so you have to grow responsibly – especially in terms of technology.

[ Reebok Classic ]

Jedna z największych przedsiębiorstw obuwniczych na świecie zajmująca się produkcją obuwia, odzieży oraz akcesoriów sportowych. Zespół Margo miał okazję współpracować z marką przy kilku projektach:
- Implementacja aplikacji Instagramowej „Reebok Fu-rylite x PROSTO”. Mechanizm aplikacji wyznaczał 108unikatowych ścieżek które prowadził użytkownika dokońcowej stylizacji za koncepcję i oprawę graficzną odpowiedzialny była agencja alboalbo z Warszawy
- Obsługę kampanii Reebok Classic #freeyoufuryw systemie Google Adwords.
- Realizacja oraz produkcja kampanii zdjęciowych dla marki Reebok Classic realizowanych przez Visual Magazine.

[ TURBOKOLOR ]

Our team was responsible for developing and implementing the new version of the Turbokolor store based on the PrestaShop solution, which was previously used by the client.

[ Verkline ]

Wszyscy mamy pasje. A w naszym zespole najpopularniejszą są szybkie samochody. Rzadko mamy okazję połączyć to z naszą miłością do kodowania, dlatego chętnie skoczyliśmy na projekt dla Akmotorsport / Verkline. Spotkaliśmy się z Akmotorsport w chwili, gdy chcieli nadać swojej marce nowy wygląd i nazwę. Ponieważ działają już na wszystkich rynkach światowych, jedynym odpowiednim rozwiązaniem był świeży wizerunek pasujący do działalności marki. Mieliśmy przyjemność również wspierać projekt od strony IT - opracować nowy system e-commerce. Byliśmy odpowiedzialni za zmianę warstwy wizualnej sklepu, aktualizację ich CMS do najnowszej wersji i migrację baz danych ze starego sklepu. Wynik końcowy (stworzony we współpracy z Bureau Internet, który świadczył usługi graficzne) prawdopodobnie mówi sam za siebie.

[ Visual ]

Zespół designu odpowiedzialny był za stworzenie unikatowego projektu serwisu pozwalającego na łatwą obsługę zarówno na urządzeniach typu desktop jak i urządzeniach mobilnych. Dodatkowo przygotowana została pełną identyfikacja wizualna portalu i redakcji Visual Magazine. Serwis został zaprojektowany i wykonany z dużą dbałością o funkcjonowanie na urządzeniach mobilnych oraz o pełną responsywność na szerokim spectrum rozdzielczości.

[ WHIRLA ]

Z kwestii technicznych byliśmy kolejno odpowiedzialni za:

- zbudowanie prototypu urządzenia komunikacyjnego łączącego smartphone z ładowarką, prototyp został oparty o minikomputer Raspberry PI
- stworzenie systemu zarządzania treścią reklamową
- nadzór procesu produkcji koncowego urządzenia komunikacyjnego
- wykonanie aplikacji WHIRLA dla dwóch systemów operacyjnych (IOS oraz Andorid)

W kwesti designu:

- wykonaliśmy pełną idetyfikację wizualną brandu
- UX, UI oraz design aplikacji WHIRLA - wykonanie materiałów promocyjnych: ulotki, naklejki

[ ZIP SKŁAD ]

We had the pleasure to be part of the project and supported it from the IT side, to develop a new e-commerce system. We were responsible for create the visual layer of the store. The final result (created in cooperation with Bureau Internet, which provided graphic services) probably speaks for itself.