[ Aldo ]

Firma ALDO specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obuwia oraz akcesoriów. Filozofia marki opiera się na podstawowych wartościach: miłości, uczciwości i szacunku. ALDO posiada ponad 1000 sklepów na całym świecie. Od lat obecne jest w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, a także w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz Australii, Afryce, Azji. Pierwszy sklep ALDO w Polsce otwarto w sierpniu 2005 r. Obecnie, posiadając prawie 20 sklepów w całym kraju ALDO należy do najpopularniejszych marek obuwniczych i akcesoryjnych w Polsce. Zespół Margo zajmuje się obsługa kampanii reklamowych marki ALDO w Polsce. Obsługa kampanii Facebook-owych, stworzeniem i obsługą systemu email marketingu marki.

[ Blackroll Polska ]

[ Hertz Poland ]

Hertz jest liderem w branży wypożyczalni samochodowych, zapewniając komfortową podróż dla mieszkańców blisko 150 państw na całym świecie! W Polsce posiadają 30 punktów wynajmu i ponad 2 500 samochodów, które zapewniają wygodną podróż – kiedy i dokąd chcesz!

Wspólnie z firmą Emart Synergia byliśmy odpowiedzialni za kompleksową realizację techniczną nowego portalu firmy Hertz oferującego wynajem krótkoterminowy samochodu. Rozwiązanie zostało oprate na silniku Magento 1.9.

[ Halfcut ]

Halfcut jest wypożyczalnią oświetlenia fotograficznego marki Profoto. Oferuje przełomowe rozwiązanie, Profoto B1 500 AirTTL Location Kit. Zestaw zaprojektowany z myślą, by można było zabrać go wszędzie tam, gdzie poniesie Was kreatywność. Czy to sesja ślubna, modowa czy sportów ekstremalnych, w jednym plecaku możesz zabrać ze sobą moc i jakość światła studyjnego, bez niepotrzebnych kabli i ciężkich akumulatorów. Nasza agencja zrealizowała kompleksowo serwis Internetowy oraz identyfikacje wizualną. Projekt w pełni responsywny

[ Misbhv ]

MISBHV jedna z wiodących marek modowych w Polsce, skrupulatnie od lat realizuje swoje plany podboju światowego rynku mody. Wraz z rozwojem nowych rynków oraz osiągnięciem światowego zasięgu marka musiała dynamicznie rozwijać się także technicznie, za co właśnie byliśmy odpowiedzialni w pełni zajmując się obsługą informatyczną marki.

Aktualnie jesteśmy odpowiedzialni za:

- Nadzór oraz administrację systemu e-commerce marki opartego na silniku Magento
- Wsparcie techniczne firmy
- Administrowanie sieciami komputerwoymi marki
- E-mail marketing marki
- rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań
- doradztwo techniczne

[ Prodrift ]

Projekt czysto kreatywny wymagający niesamowitego wyczucia i znajomości specyfiki „branży”. Zostaliśmy zaproszenie do stworzenia pełnej identyfikacji teamu driftowego „PRODRIFT” wraz z stworzeniem zcustomizowanego oklejenia samochodów. W ramach projektu wykonaliśmy:- identyfikacje wizualną Teamu- zcustmoizowany projekt oklejenia samochodów

[ Reebok Classic ]

Jedna z największych przedsiębiorstw obuwniczych na świecie zajmująca się produkcją obuwia, odzieży oraz akcesoriów sportowych. Zespół Margo miał okazję współpracować z marką przy kilku projektach:
- Implementacja aplikacji Instagramowej „Reebok Fu-rylite x PROSTO”. Mechanizm aplikacji wyznaczał 108unikatowych ścieżek które prowadził użytkownika dokońcowej stylizacji za koncepcję i oprawę graficzną odpowiedzialny była agencja alboalbo z Warszawy
- Obsługę kampanii Reebok Classic #freeyoufuryw systemie Google Adwords.
- Realizacja oraz produkcja kampanii zdjęciowych dla marki Reebok Classic realizowanych przez Visual Magazine.

[ Visual ]

W wrześniu 2014 roku ruszył nowy Polski portal poświęcony modzie oraz pop kulturze Visual Magazine. Nasz zespół był odpowiedzialny za kompleksową realizację tego projektu. Stworzyliśmy rozwiązanie oparte na systemie zarządzania treścią Wordpress pozwalająca na wygodną i elastyczną prace redakcji. Od samego początku założeniem twórców był system dwujęzyczny który pozwoli dotrzeć im do odbiorców na całym świecie. W związku z oparciem portalu głównie na warstwie wizualnej nasz zespół miał wysoko postawioną poprzeczkę jeżeli chodzi o optymalizację działania serwisu oraz obsługi plików dostarczanych przez fotografów i grafików, które często miały być importowane przez nietechniczny zespół redaktorów.
↓↓↓

[ WHIRLA ]

WHIRLA to polski startup realizującu proces wyposażenia przestrzeni w systemy ładowania bezprzewodowego. Nasza agencja zdecydowała się wspomóc zespół firmy zarówno wiedzą techniczną jak i stworzeniem pełnej idetyfikacji i designu brandu.
↓↓↓

[ Daniel Jaroszek ]

[ Blackroll Polska ]

BLACKROLL® to uniwersalne produkty do rolowania ciała przeznaczone dla każdego bez względu na wiek i stopień aktywności sportowej. Stosując w formie automasażu i prostych ćwiczeń możesz poprawić postawę i elastyczność ciała, a także zwiększyć jego mobilność.

Zespół Margo odpowiedzialny był za opracowanie i wdrożenie nowej odsłony portalu blackroll.com.pl


↓↓↓

[ BoConcept ]

BoConcept jest siecią duńskich salonów oferujących wyposażenie wnętrz. Obecnie posiada 250 Sklepów w ponad 50 krajach. Już od ponad 1,5 roku odpowiadamy za kampanie reklamowe marki w systemie Google Adwords. Od września 2016 współpracujemy na stałe z Warszawskimi salonami marki na pozycjonowaniem marki w mobilnym systemie wyszukiwania Google.

[ Fizjo4life ]

Fizjo4life sami mówią o sobie:"Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy wspólnie tworzą Studio skoncentrowane na zdrowym ciele i ruchu.Nasze różnorodne specjalizacje i zainteresowania zawodowe pozwalają na holistyczne podejście do każdego pacjenta. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie."

Tym razem my postanowiliśmyt zrobić coś dla nich, zajeliśmy się całkowitym odświeżeniem wyglądu strony internetowej studia fizjo4life. Bylismy w pełni odpowiedzialni za realizację graficzną i techniczną najświeższej wersji portalu opartego na popularnym CMS Wordpress.

Na codzień służymy fizjo4life naszą techniczną wiedzą i zdalnym wsparciem pracowników firmy.

[ Lads ]

Warszawska firma zajmująca się profesjonalną fotografią oraz reklamą video. Jak sami mówią tworzą unikalny kontent dla swoich klientów. W pomoc LADS został zaprzęgnięty cały zespół Margo w celu zrealizowania kompleksowych usługi Idetyfikacji oraz realizacji technicznej strony.Długotrwały proces rozpoczęliśmy od pełnej identyfikacji wizualnej agencji LADS wykonaniem logotypu, brandbook-a oraz projektu wizytówek. Równolegle zespół Webowy pracował nad makietą serwisu który miał za zadanie połączenie szerokiego spectrum artystycznych projektów typowo modowych z pracami stricte komercyjnymi. W ramach współpracy opracowaliśmy również materiały reklamowe oraz materiały promocyjne agencji LADS.Ostatecznie serwis został oparty na zcustmoizowanym CMS-ie WordPress pozwalającym na łatwą administrację nie wymagająca technicznej wiedzy od końcowego użytkownika. Wdrożona strona jest w pełni responsywna.

[ Misbhv ]

SOON

[ PROSTO ]

Od kwietnia 2018 zajmujemy się kompleksową obsługą graficzną marek Prosto Wear, Prosto Klasyk oraz Prosto Label. W tej współpracy projektujemy między innymi materiały promocyjne, okładki płyt czy projekty na ubrania. Wcześniej mieliśmy okazję pracować czy produkcji sesji zdjęciowych dla Prosto Wear i Prosto Klasyk.

[ Truth to materials ]

Branding stworzony przez Margo Agency dla Ttm. Truth to materials to agencja zajmująca się różnego rodzaju scenografią i produkcją indywidualnych serii mebli. Ich meble znajdują zastosowanie zarówno w domach, jak i w scenografii przygotowanej na potrzeby telewizji czy sesji zdjęciowych.

[ Visual ]

Zespół designu odpowiedzialny był za stworzenie unikatowego projektu serwisu pozwalającego na łatwą obsługę zarówno na urządzeniach typu desktop jak i urządzeniach mobilnych. Dodatkowo przygotowana została pełną identyfikacja wizualna portalu i redakcji Visual Magazine. Serwis został zaprojektowany i wykonany z dużą dbałością o funkcjonowanie na urządzeniach mobilnych oraz o pełną responsywność na szerokim spectrum rozdzielczości.

[ WHIRLA ]

Z kwestii technicznych byliśmy kolejno odpowiedzialni za:

- zbudowanie prototypu urządzenia komunikacyjnego łączącego smartphone z ładowarką, prototyp został oparty o minikomputer Raspberry PI
- stworzenie systemu zarządzania treścią reklamową
- nadzór procesu produkcji koncowego urządzenia komunikacyjnego
- wykonanie aplikacji WHIRLA dla dwóch systemów operacyjnych (IOS oraz Andorid)

W kwesti designu:

- wykonaliśmy pełną idetyfikację wizualną brandu
- UX, UI oraz design aplikacji WHIRLA - wykonanie materiałów promocyjnych: ulotki, naklejki